dyżur dla rodziców:
dyżur dla rodziców:

poniedziałek 14:00 - 15:00
czwartek 9:00 - 10:00

Krzysztof Kulikowski

wicedyrektor, nauczyciel religii


W Społecznej Jedynce jestem zatrudniony  od 2017 roku. Pracę zaczynałem jako katecheta i wychowawcą wspomagający. Po dwóch latach zostałem wychowawcą. Od 2023 roku jestem wicedyrektorem szkoły. 

Ukończyłem klasę o profilu humanistycznym w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Libelta w Poznaniu, następnie podjąłem  studia filozoficzne na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu. Kolejnym krokiem były studia teologiczne na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. W 2023 roku zakończę również studia podyplomowe z zarządzania oświatą. Jako nauczyciel bardzo cenię sobie aktywność uczniów na zajęciach, otwartość na dialog, ciekawe, nurtujące pytania i dyskusje. Ważnym elementem tworzącym szkołę jest Samorząd Uczniowski, z którym współpracuję. Bardzo cenię sobie pomysły i spostrzeżenia naszych uczennic i uczniów. 

Prywatnie jestem mężem i tatą. Kocham muzykę, śpiew, grę na gitarze elektrycznej i innych instrumentach. W wolnym czasie lubię jeździć na deskorolce, grać w piłkę i siatkówkę, a także czytać książki o tematyce filozoficzno-teologicznej.