Biblioteka
Wiedza zaczyna się tutaj

O bibliotece

  • Poszukiwany dobry tytuł?
  • Poszukiwana interesująca książka?
  • Poszukiwany ciekawy bohater?
  • Poszukiwana niebanalna fabuła?
  • Poszukiwany znany autor?

Jeśli jesteś czytelnikiem poszukującym, to trafiłeś na właściwą stronę. Możesz penetrować zbiory biblioteczne on line ale jeszcze lepiej będzie jak przyjdziesz do naszej kolorowej, szkolnej biblioteki. Czeka tam na Ciebie prawie 30 tys. książek. Bogaty księgozbiór uwzględnia upodobania i potrzeby wszystkich czytelników – tych małych i dużych, dzieci i dorosłych. Zależy nam, by nasza oferta była aktualna, urozmaicona i systematycznie poszerzana o nowości ukazujące się na rynku księgarskim.

Przyjdź i przekonaj się sam. Zapraszamy codziennie w godzinach 7.00 – 16.00.

Społeczna Jedynka to miejsce, w którym wysoki poziom nauczania idą w parze z atmosferą życzliwości i szacunkiem dla indywidualnych potrzeb uczniów.

O tym, że nasza metoda jest skuteczna mówi nam trzydzieści lat doświadczenia, wysokie wyniki egzaminów – a przede wszystkim pokolenia szczęśliwych absolwentów!

Z powodzeniem łączymy tradycyjne wartości z tym, co w dydaktyce nowe i świeże.

Naszą codziennością są projekty międzynarodowe, innowacje technologiczne i lekcje pełne nowatorskich pomysłów.

Prawdziwą siłą Społecznej Jedynki jest wspierająca społeczność, którą tworzą uczniowie, ich rodzice i pracownicy szkoły.

Dzięki temu tworzymy bezpieczne miejsce dla rozwijania talentów, nawiązywania bliskich przyjaźni i nauki życia w społeczeństwie.

Katalog online

Wejdź do katalogu klikając na poniższy przycisk: