Anna Skrzypczak

nauczyciel wychowania fizycznego


Moje życie to aktywność, ruch, działanie. Szczególną miłością darzę siatkówkę, w którą gram od szkoły podstawowej, odnosząc sukcesy w ligach amatorskich oraz jako licencjonowana zawodniczka. Chętnie podejmuję wyzwania, uprawiam różne dyscypliny sportowe. Kajaki, narty, rowery, pływanie, turystyka górska i biwakowanie, jazda konna i na rolkach, badminton, siłownia, żeglarstwo – to jest to, co kocham! Staram się zachęcać do aktywności i zdrowego trybu życia wszystkich wkoło: uczniów, ich rodziców, znajomych, przyjaciół i rodzinę. Nie wiem, co to nuda ani czas wolny, nigdy nie siedzę bezczynnie, chętnie wszystkim pomagam.

Pochodzę z Zielonej Góry, tam ukończyłam słynne IV Liceum Ogólnokształcące – “Lotnik” (profil humanistyczny) oraz studia licencjackie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Swoje wykształcenie uzupełniłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pracuję jako nauczyciel WF od 2005 roku, w Społecznej Jedynce – od 2007. Bardzo lubię moją pracę i wszystkich moich uczniów (najbardziej tych “niegrzecznych”).

Prywatnie jestem żoną i matką (mam syna i córkę). Rodzina jest dla mnie źródłem siły i pomysłów – moją inspiracją, wsparciem, wyzwaniem i sensem życia.