2026-01-13

Z ogromną radością informujemy, że w naszej szkole rozpoczynamy wspólne działania w ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!


Zbiórka do puszki stacjonarnej:

Od środy 14 stycznia do 23 stycznia nasze wspaniałe wolontariuszki będą codziennie rano stały z puszką WOŚP, zbierając datki i zachęcając całą społeczność szkolną do wspólnego pomagania.
Puszka stacjonarna będzie również dostępna przez cały dzień w portierni u Pani Ewy, gdzie w każdej chwili można dorzucić swój „grosz”.

Wesprzyj WOŚP online – e-Skarbonka:

Zachęcamy także do wsparcia WOŚP poprzez e-skarbonkę.
Kody QR prowadzące do zbiórki online będą rozmieszczone w różnych miejscach szkoły, aby każdy mógł w prosty sposób dołączyć do pomagania — także bezgotówkowo.

Loteria fantowa:

Przypominamy, że nadal zbieramy przedmioty na loterię fantową.
Fanty można przynosić i wkładać do kartonu ustawionego przy portierni.

Loteria fantowa oraz kiermasz soków:

odbędą się 22 stycznia, a w przypadku pozostania fantów — także 23 stycznia.
Cały dochód z tych działań zasili konto WOŚP.

Dlaczego gramy?

W tym roku gramy pod hasłem: „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na diagnostykę i leczenie chorób układu pokarmowego u najmłodszych pacjentów.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!
Razem możemy więcej — pomagajmy, dzielmy się dobrem i twórzmy coś wyjątkowego!