22 stycznia 201961 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl

Teraz możemy ponownie odsłuchać największe przeboje koncertu.

Na szkolnym kanale YouTube pojawiła się playlista, której nie można przegapić - prezentujemy nagrania z majowego Koncertu Jubileuszowego.

Poniżej tylko próbka:

Przypominamy - 25 maja  2017 r.  w naszej szkole odbył się Jubileuszowy Koncert Integracyjny zatytułowany "Nasze przeboje, wiosenne nastroje" z cyklu: "Lista Przebojów Społecznej Jedynki", który tradycyjnie już poprowadził redaktor Maciej Narożny z radia Eska..

Koncert był też okazją do świętowania dwudziestolecia powstania naszego szkolnego chóru Kantyczki. Jak co roku, na koncercie usłyszeliśmy opracowania wielkich przebojów  i najnowszych hitów w wykonaniu zjednoczonych sił artystycznych: Chóru Kantyczki, Zespołu Wokalnego Gimnazjum, Chóru Rodziców i Nauczycieli, Absolwentów,  Sympatyków. Zaśpiewali soliści: Marianna Buchwald, Antonina Godlewska, Pola Jezierska, Tymoteusz Juskowiak, Bartosz Kasperski,, Pola Kołodziej, Wojciech Kukuła, Karolina Majchrzak, Zuzanna Millert, Grażyna Przepierska, Julia Sobczyk i, Maria Rychlicka.

Świetnie zagrał  zespół instrumentalny w składzie: Karolina Majchrzak - gitara elektryczna, Maciej Buchwald - gitara elektryczna, Krzysztof Gabruk - gitara basowa, Mateusz Kosmaciński- instrumenty klawiszowe, perkusja, Maciej Koszla - instrumenty klawiszowe, perkusja, Norbert Kania - perkusja, Wiktor Gabruk - perkusja, Tymoteusz Juskowiak - instrument klawiszowy. Aranżacjami  utworów i przygotowaniem pianistów zajął się nasz akompaniator - Mateusz Kosmaciński, koordynacją wszystkich działań - Jadwiga Przepierska., Wykonawców przygotowała Grażyna Przepierska, która jest opiekunem wokalnym, dyrygentem i  kierownikiem artystycznym tego  muzycznego wydarzenia. Publiczność naszą, jak zawsze, stanowili uczniowie, ich rodziny, nauczyciele, pracownicy szkoły, absolwenci, goście i tradycyjnie ogromna grupa fanów.

Całą imprezę nagłośniła Firma Broker Sound.