2023-11-29

Ostatni tydzień minął pod znakiem zwalczania skutków pożaru pieca. Prezentujemy ogłoszenie Zarządu SKT i Dyrekcji.


Szanowni Państwo,
dziś mija tydzień od pożaru pieca. W tym czasie posprzątaliśmy pomieszczenia po szkodzie, oczyściliśmy je z sadzy i wymieniliśmy spaloną instalację elektryczną. Równolegle współpracujemy z likwidatorem szkody w firmie ubezpieczeniowej. Obecnie trwa demontaż starego kotła. Wczoraj wybraliśmy najkorzystniejszą ofertę na nowy piec, który zostanie dostarczony do szkoły jutro. Wciąż mamy nadzieję, że kotłownia zostanie uruchomiona do końca bieżącego tygodnia, abyśmy w poniedziałek wszyscy mogli wrócić do szkoły. Pewniejsze informacje na ten temat podamy za kilka dni.

Zakup i montaż kotła gazowego wiąże się z kosztem ponad 100 tysięcy złotych. Do czasu rozliczenia szkody przez ubezpieczyciela musimy zaangażować własne środki. Dlatego, w trosce o utrzymanie płynności finansowej szkoły, prosimy wszystkich rodziców o weryfikację w systemie Pagaspot swojego stanu rozliczeń ze szkołą i jak najszybszą spłatę ewentualnych zaległości.

Dziękujemy wszystkim Państwu (zdecydowanej większości!), którzy terminowo opłacają czesne.

Równocześnie prosimy, by obecna trudna sytuacja była dodatkowym impulsem dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie uregulowali swoich zobowiązań. Przypominamy też, że najprostszym, najskuteczniejszym i najtańszym sposobem terminowego opłacania czesnego jest wykonanie stałego zlecenia w banku.

Zarząd SKT nr 15 STO
i Dyrekcja Społecznej Jedynki