14 listopada 201861 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl

Podajemy orientacyjne godziny startu poszczególnych kategorii wiekowych:

D1 - 10:20
D2 - 10:40
D3 - 11:00
bieg główny - 12:00

kategoria imię nazwisko
D1 Mieczysław Baranowski
D1 Mia Bartkowiak
D1 Julianna Bebejewska
D1 Blanka Bekier
D1 Mateusz Biegański
D1 Jan Błaszkowski
D1 Tomasz Borowicz
D1 Antoni Cholewa
D1 Stanislaw Cholewa
D1 Jakub Ciołkiewicz
D1 Hanna Czyrkowska
D1 Hubert Czyrkowski
D1 Ewa Danyluk
D1 Aleksander  Drządzewski
D1 Dominik Dworczak
D1 Martyna Dworczak
D1 Oliwia Dworczak
D1 Anna Dworzańska
D1 Olga Dzieciuchowicz
D1 Feliks  Giergasz
D1 Jędrzej  Gratkowski
D1 Maksymilian Grochowski
D1 Zuzanna Jachowska
D1 Malina  Jagiełka 
D1 Hubert Janiak
D1 Tymoteusz Jarlaczyk
D1 Antonj Jesztak
D1 Szymon Juskowiak
D1 Witold Kaczała
D1 Jan Kaczmarek
D1 Antonina Kanert
D1 Aleksander Korus
D1 Hanna  Kropidłowska 
D1 Maria Lasecka
D1 Kalina Leszczyńska
D1 Jakub Lipiecki
D1 Wanda Lubczyńska
D1 Marta Luftmann
D1 Leon Lyszyk
D1 Agata Łacka
D1 Marta Maciejewska
D1 Oleg Maciejewski
D1 Gustaw Mamet
D1 Julia Markowicz
D1 Teodor  Michalski
D1 Antoni Mikula
D1 Bastian Napiórkowski
D1 Borys Napiórkowski
D1 Mikołaj Obrębski
D1 Agata Pająk
D1 Jerzy Paryzek
D1 Jan Płócienniczak
D1 Antoni  Pohl
D1 Pola  Przybyla
D1 Miłosz Raś
D1 Joanna Ratajczak
D1 Dominika Rychlicka 
D1 Nikol Sinelnik
D1 Helena Sokowicz
D1 Alicja Spelak
D1 Agata Szubert
D1 Hanna Szubert
D1 Ania Szyszka
D1 Anna Szyszka
D1 Ewa Szyszka
D1 Ewa  Szyszka
D1 Liliana Taborska
D1 Igor  Tarajkowicz
D1 Jan Wileński
D1 Antonina Woloszczuk
D1 Zofia Maria Wróbel
D2 Zuzanna Bebejewska
D2 Stefania Berge
D2 Łukasz Biliński
D2 Mateusz Borowicz
D2 Oliwia Brochocka
D2 Michał Buczel
D2 Maciej  Buko
D2 Martyna Domagała
D2 Michał Dopierała
D2 Natasha Dzieciuchowicz
D2 Olga Dzieciuchowicz
D2 Helena  Gabruk 
D2 Franciszek Giergasz
D2 Antoni Głowinski
D2 Anastazja  Gnarowska
D2 Adam Grycz
D2 Leon Jagiełka 
D2 Fryderyk Janiak
D2 Krzysztof Kaczmarek
D2 Julia Kędzierska
D2 Olaf Korus
D2 Oskar Korus
D2 Adam Kowalak
D2 Jakub Krokowicz
D2 Franciszek Krzak
D2 Julian Kulczyk
D2 Jakub Kulpa
D2 Mateusz Kuźmiński
D2 Zofia Lasecka
D2 Stanisław Lubczyński
D2 Lena Lyszyk
D2 Hanna Markowicz
D2 Ksawery Nosowicz
D2 Tytus Nosowicz
D2 Filip Panek
D2 Michał Pieńkowski
D2 Antonina Pogodzińska
D2 Stanisław Pohl
D2 Nikodem Przybyła
D2 Gabriela Rager
D2 Borys  Ratajczak
D2 Maria Rychlicka 
D2 Jan Rychlicki
D2 Franek Schneider
D2 Sergii Sinelnik
D2 Tymoteusz Skrobała
D2 Maria Sokowicz
D2 Marek Sołecki
D2 Ignacy Spelak
D2 Piotr Sulikowski
D2 Jan Winkler
D2 Jagna Woźniak
D2 Mateusz Jan Wróbel
D2 Maria Zakrzewska
D2 Franciszek Zandecki
D2 Tymon Żłobicki
D3 Antoni Bonowicz
D3 Piotr Buko
D3 Maksymilian Celichowski
D3 Natalia Celka
D3 Łukasz Cymerys
D3 Jakub Dziadek
D3 Wiktor Gabruk
D3 Franciszek  Głowinski
D3 Konstancja Gnarowska
D3 Celina Górecka
D3 Wiktoria Grycz
D3 Piotr Jóźwiak
D3 Tymoteusz Juskowiak
D3 Tymoteusz Juskowiak
D3 Ania Kaczała
D3 Szymon Kaźmierczak
D3 Dominik Kędzierski
D3 Adam Kowlak
D3 Julia Kraszewska
D3 Patrycja Polowczyk
D3 Anna Stachowiak
D3 Wojciech Syk
D3 Mateusz Wich
D3 Artur Zakrzewski
D3 Matylda  Żłobicka
D4 Joanna Blok
D4 Basia Derewecka
D4 Jakub Frycz
D4 Kuba Kopczyński
D4 Jakub Stroiński
D4 Aleksander Woźniak
OPEN Anna Bartkowska-Ratajczak
OPEN Katarzyna Bekier
OPEN Radosław  Bonowicz
OPEN Tomasz Cholewa
OPEN Maciej Cymerys
OPEN Paweł Czyrkowski
OPEN Joanna Gratkowska
OPEN Michał  Gratkowski
OPEN Ireneusz Grochowski
OPEN Patryk Jankowski
OPEN Andrzej Jóźwiak
OPEN Bolesław Juskowiak
OPEN Agata Kaczmarek
OPEN Andrzej Kaźmierczak
OPEN Joanna  Kropidlowska
OPEN Jacek  Leszczyński
OPEN Bartosz Luftmann
OPEN Michalina Lyszyk
OPEN Ewa Markowicz
OPEN Maciej Micker
OPEN Krzysztof Pająk
OPEN Monika Pająk
OPEN Roman Panek
OPEN Karolina Pieńkowska
OPEN Żaneta Polowczyk
OPEN Żaneta Polowczyk
OPEN Olgierd Schneider
OPEN Wojciech Skrudlik
OPEN Paweł Sołecki
OPEN Katarzyna Spelak
OPEN Krzysztof Sulikowski
OPEN Marek Sztor
OPEN Marianna Sztor
OPEN Kinga Tomaszewska 
OPEN Tomasz Wróbel
OPEN Beata Zyznarska-Dworczak

bieg zaproszenie

W sobotę 22 września o godzinie 10:00 już po raz czwarty spotkamy się w Lasku Marcelińskim na Pikniku i Biegu Społecznej Jedynki. W programie m.in. mecze piłki nożnej (nauczyciele-rodzice; uczniowie-nauczyciele; uczniowie-rodzice), bieg główny na dystansie 5000 m oraz biegi dzieci i młodzieży w kategoriach:

  • D1: 6 – 7 lat (2011–2010) – dystans ok. 300 m;
  • D2: 8 – 10 lat (2009–2007) – dystans ok. 600 m;
  • D3: 11 – 13 lat (2006–2004) – dystans ok. 1500 m;
  • D4: 14 – 16 lat (2003–2002) – dystans ok. 3000 m;

bieg główny – kategoria OPEN – dystans ok. 5000 m.

W programie liczne atrakcje – konkursy zręcznościowe, plastyczne i wiele innych, kolorowych zabaw przygotowanych specjalnie z myślą o młodszych dzieciach. Będzie również okazja jak co roku do pokrzepienia się zupą oraz do poczęstunku słodkimi wypiekami. 

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy!

Zachęcamy do udziału w Pikniku i IV Biegu Społecznej Jedynki!

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem biegu.

 

 

Dane kontaktowe

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i Społeczne Gimnazjum nr 1
im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ul. Grunwaldzka 154, 60-309 Poznań
tel. 61 867 68 12, fax. 61 661 88 84

e-mail: sekretariat@spolecznajedynka.pl
telefon do szkoły po godz. 15.00 (portiernia) 61 661 88 41
bezpośredni telefon do świetlicy: +48 730 389 328, 61 661 83 32

KONTO: BZ WBK 40 1090 1346 0000 0000 3403 4262

KRS: 0000061987

Znajdź na stronie

od grosika    fundusze

© 2018
Wykonanie: Solmedia.pl