14 listopada 201861 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl

Jaka była dla naszych uczniów wymiana z hiszpańską szkołą Inmaculada Jesuitas z Alicante?

Co zapamiętają z pobytu w Alicante, czy to było dla nich ważne przeżycie i ciekawe doświadczenie? Czy wszystko można przewidzieć?

Oto kilka opinii naszych tegorocznych uczestników:
„Ogólnie wymiana bardzo mi się podobała i uważam, że był to jeden z lepszych takich wyjazdów”.
„Dzięki niej jeszcze bardziej zakochałam się w języku hiszpańskim, a także we wspaniałym krajobrazie i hiszpańskiej kulturze”.
„Podsumowując były to ciekawe dwa tygodnie, spędzone w miłej atmosferze i jestem szczęśliwy, że postanowiłem wziąć udział w tej wymianie”.
„Uważam ten wyjazd za niesamowicie udany i mam nadzieję, że stanie jeszcze na mojej drodze okazja by zrobić coś podobnego”.
„Jedzenie było pyszne, Hiszpanie bardzo mili, ale nie ogarnięci w terenie. Bardzo chciałabym uczestniczyć w wymianie w przyszłym roku i każdemu to bardzo polecam”.
„Uważam, że wymiana z Hiszpanami była jedną z najciekawszych inicjatyw, które zorganizowała nasza szkoła”.
”Tego typu wyjazdy bardzo dużo uczą i pozwalają nam poznawać innych jak i siebie również.
„Szkoda, że tak krótko”.
„Wyjazd do Hiszpanii był moimi ostatnimi najlepszymi chwilami spędzonymi ze znajomymi w ostatnim roku gimnazjum”.
„Wymiana to przeżycie nie do zapomnienia i czasem też jest kwestią szczęścia na jakiego partnera się trafi”.
„Jednak i takie podróże mają minusy, to na jaką rodzinę się trafi to czysty przypadek lub fart”.
„Było to dla mnie najlepsze przeżycie jakie mnie spotkało w tej szkole”.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu się spotkamy z uczniami ze szkoły Inmaculada Jesuitas z  Alicante!