MaAnMagdalena Mieruszyńska-Andrysiak

nauczyciel języka angielskiego

Małgorzata Andrzejewska

wicedyrektor ds. dydaktycznych,
nauczyciel historii

Violetta Antkowiak

nauczyciel muzyki

Joanna Artiemjew

nauczyciel języka polskiego

Danuta Barełkowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

JoBJolanta Bączyk

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

AgBe3Agnieszka Berlińska

nauczyciel języka angielskiego

Alina Błaszczyk

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Małgorzata Brugier-Szyca

nauczyciel języka hiszpańskiego

 

 

 

JaBrJacek Brzóska

nauczyciel języka rosyjskiego

Magdalena Chlebowska

nauczyciel informatyki

WaDąWawrzyniec Dąbrowski

wychowawca świetlicy 

instruktor teatralny

EwDe2Ewa Derwich

wicedyrektor ds. organizacyjnych,
nauczyciel matematyki

Agata Domańska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

logopeda

MaElMagdalena Eltmann

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Katarzyna Finke

nauczyciel języka niemieckiego

 

Maria Gabler

nauczyciel języka angielskiego

Katarzyna Geisler

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

MaGi2Marcela Gibson

native speaker

(urlop)

Agata Gerard

nauczyciel przyrody i geografii

Janusz Górny

nauczyciel przyrody i geografii

Katarzyna Hoffmann

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

IzJa
Izabela Jabłońska

nauczyciel edukacji

wczesnoszkolnej

AlRaAlicja Jabłońska-Raptis

nauczyciel języka francuskiego

Magdalena Jankowska

wychowawca świetlicy

(urlop)

Patryk Jankowski

nauczyciel matematyki i fizyki

Irena Kaczmarek

nauczyciel religii

Małgorzata Kaczmarek-Giergasz

nauczyciel informatyki

 

Wioletta Kaik

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Tomasz Karolak

dyrektor szkoły,
nauczyciel matematyki

MaKa3Mariusz Kaźmierczak

nauczyciel historii

Aleksandra Kapitan-Kmiecikowska

nauczyciel języka angielskiego

Anna Kozak

nauczyciel matematyki

Igor Kozak

psycholog,

Anna Koźlińska

wychowawca świetlicy

ToKrTomasz Krajewski

nauczyciel języka polskiego

Julia Krokowicz

nauczyciel języka angielskiego

(urlop)

JaKrJanina Kryszewska

nauczyciel matematyki

StJoBogusława Kubiak

wychowawca świetlicy

KaKuKarina Kulas

nauczyciel fizyki

KrKuKrzysztof Kulikowski

nauczyciel religii

Barbara Kwilecka-Hoffman

nauczyciel języka niemieckiego

Magdalena Latour

wychowawca świetlicy

(urlop)

ŁuMaŁukasz Majchrzak

nauczyciel religii

Alina Marchewka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

AnMaAnna Marciniak

nauczyciel języka angielskiego

Łucja Markowska

nauczyciel matematyki

Paulina Muszyńska-Kubiak

wychowawca świetlicy
(urlop)

BaOlBarbara Olszewska

nauczyciel języka hiszpańskiego

DSC05453Bogumiła Olszewska

nauczyciel historii

Izabela Pilecka-Lasik

nauczyciel plastyki

AnPl2Anna Plewińska

nauczyciel matematyki i informatyki

Laura Porębiak

nauczyciel matematyki
(urlop)

GrPi2Grażyna Przepierska

nauczyciel muzyki

Jadwiga Przepierska

nauczyciel biologii

IwPuIwona Puślecka

nauczyciel wspomagający

Agnieszka Ratajczak

wicedyrektor ds. wychowawczych,
pedagog

EwRoEwa Rolewicz

wychowawca świetlicy

Urszula Rotnicka

nauczyciel przyrody

Patryk Rzepecki

nauczyciel historii

Magdalena Schmidt

kierownik biblioteki

DSC05579
Jodie Shard - native speaker

(urlop)

Anna Skrzypczak

nauczyciel wychowania fizycznego

Katarzyna Skrzypek

nauczyciel języka angielskiego

Ewelina Sodel

nauczyciel języka polskiego

Beata Stefaniak

nauczyciel języka polskiego

PrStPrzemysław Strzyżyński

nauczyciel filozofii

Małgorzata Swędrowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
(urlop)

AlSz2Aleksandra Szczepankiewicz

nauczyciel języka angielskiego

BaSzy2Bartosz Szymański

nauczyciel wychowania fizycznego

Grażyna Szymkowiak

nauczyciel języka polskiego

Jolanta Syroczyńska-Thiel

nauczyciel chemii

 

Magdalena Świerkowska

nauczyciel języka angielskiego

JoTaJoanna Talarkiewicz

nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i etyki
kierownik świetlicy

HaWa2Hanna Walkowiak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Alicja Wolińska

nauczyciel plastyki

Barbara Wolińska

logopeda

 

MaWoMarta Wolińska

nauczyciel wychowania fizycznego

JeWoJerzy Woszczek

nauczyciel techniki

MaZaMateusz Zaborek

nauczyciel języka angielskiego

Arkadiusz Zbański

nauczyciel wychowania fizycznego

13-12-2017

Społeczna Jedynka i AleKino! [relacja]

Nie mogło nas tam nie być!

więcej >>

13-12-2017

Legobudowanie w 1b

W 1b powstało tyyyle ciekawych historii!

więcej >>

12-12-2017

Drezno - wyjazd nauczycieli i…

Nie tylko uczniowie jeżdżą na wycieczki!

więcej >>

11-12-2017

Świąteczna sala j. angielskiego

Całą szkołę opanował klimat Świąt!

więcej >>

05-12-2017

FCE w Jedynce

Wczoraj 2.12.2017 w siedzibie naszej szkoły odbył się po raz pierwszy Egzamin FCE for School ( First Certificate of English ). ...

więcej >>

04-12-2017

Świąteczne dekorowanie w 3a [galeria]

Klasa 3a rozpoczęła przygotowania do Świąt od dekoracji sali.

więcej >>

02-12-2017

Jedynka szkołą małego inżyniera?

Pasjonujące zajęcia z robotyki na podstawie kreatywnych zestawów Lego Mindstorms! Brzmi interesująco? Może stać się rzeczywistością w naszej szkole - ale tylko dzięki Wam. ...

więcej >>

01-12-2017

W 0b po angielsku o…

Na lekcji języka angielskiego w 0b niespodziewanie pojawiła się pralka, sympatyczna rodzinka rekinów oraz przyjazne pacynki.

więcej >>

30-11-2017

Pierwszoklasiści i niedźwiedzie polarne

Oni nie byli zaskoczeni nadchodzącymi mrozami!

więcej >>

29-11-2017

Przedświątecznie u pierwszaków

Klasa pierwsza wspólnie z rodzicami przygotowała bożonarodzeniowe ozdoby i upominki.

więcej >>

13-12-2017

Awans w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów

W kolejnym etapie olimpiady z matematyką zmierzy się uczennica naszego gimnazjum.

więcej >>

09-12-2017

Olimpiada historyczna - sukces!

HISTORYCZNY sukces stał się udziałem ucznia szkoły podstawowej.  

więcej >>

06-12-2017

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap…

W finale reprezentować będzie nas trójka uczniów.  

więcej >>

06-12-2017

ZŁOTA ŻABKA I ZŁOTA ŻABA

Z przyjemnością informujemy, że:   - do finału "Złotej Żabki" w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowali się: Julia Kraszewska (6b), Hanna Śron (6b), Julia Obrębska (6c), J...

więcej >>

05-12-2017

Olimpiada historyczna - wyniki etapu…

Do kolejnego etapu olimpiady zakwalifikował się jeden z uczniów Społecznej Jedynki.

więcej >>

02-12-2017

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego -…

Uczennica naszej szkoły awansowała do etapu finałowego!

więcej >>

20-11-2017

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego -…

Znamy wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego.

więcej >>

19-11-2017

Wojewódzki Konkurs Geograficzny - wyniki

Prezentujemy wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

więcej >>

15-11-2017

Wojewódzki Konkurs Historyczny - wyniki

Dwójka gimnazjalistów zmierzy się z pytaniami etapu rejonowego.

więcej >>

14-11-2017

Awans do etapu rejonowego -…

Do kolejnego etapu konkursu dostała się uczennica klasy trzeciej.

więcej >>

01-12-2017

[UWAGA] Utrudniony dojazd do s…

  W dniach 30.11 - 18.12 poranny dojazd do szkoły będzie utrudniony ze względu na remont drogi dojazdowej.   ...

więcej >>

27-11-2017

Roraty

W poniedziałek, 4.12.2017, po raz drugi rozpoczynamy cykl nabożeństw adwentowych. ...

więcej >>