MaAnMagdalena Mieruszyńska-Andrysiak

nauczyciel języka angielskiego

Małgorzata Andrzejewska

wicedyrektor ds. dydaktycznych,
nauczyciel historii

Violetta Antkowiak

nauczyciel muzyki

Joanna Artiemjew

nauczyciel języka polskiego

Danuta Barełkowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

JoBJolanta Bączyk

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Alina Błaszczyk

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Małgorzata Brugier-Szyca

nauczyciel języka hiszpańskiego

 

 

 

JaBrJacek Brzóska

nauczyciel języka rosyjskiego

Magdalena Chlebowska

nauczyciel informatyki

WaDąWawrzyniec Dąbrowski

wychowawca świetlicy 

instruktor teatralny

EwDe2Ewa Derwich

wicedyrektor ds. organizacyjnych,
nauczyciel matematyki

Agata Domańska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

logopeda

MaElMagdalena Eltmann

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Katarzyna Finke

nauczyciel języka niemieckiego

 

Maria Gabler

nauczyciel języka angielskiego

Katarzyna Geisler

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

MaGi2Marcela Gibson

native speaker

(urlop)

Agata Gerard

nauczyciel przyrody i geografii

Janusz Górny

nauczyciel przyrody i geografii

Katarzyna Hoffmann

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

IzJa
Izabela Jabłońska

nauczyciel edukacji

wczesnoszkolnej

AlRaAlicja Jabłońska-Raptis

nauczyciel języka francuskiego

Magdalena Jankowska

wychowawca świetlicy

(urlop)

Patryk Jankowski

nauczyciel matematyki i fizyki

Irena Kaczmarek

nauczyciel religii

Małgorzata Kaczmarek-Giergasz

nauczyciel informatyki

 

Wioletta Kaik

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Tomasz Karolak

dyrektor szkoły,
nauczyciel matematyki

MaKa3Mariusz Kaźmierczak

nauczyciel historii

Aleksandra Kapitan-Kmiecikowska

nauczyciel języka angielskiego

Anna Kozak

nauczyciel matematyki

Igor Kozak

psycholog,

nauczyciel religii

Anna Koźlińska

wychowawca świetlicy

Julia Krokowicz

nauczyciel języka angielskiego

(urlop)

JaKrJanina Kryszewska

nauczyciel matematyki

StJoBogusława Kubiak

wychowawca świetlicy

KaKuKarina Kulas

nauczyciel fizyki

KrKuKrzysztof Kulikowski

nauczyciel religii

Barbara Kwilecka-Hoffman

nauczyciel języka niemieckiego

Magdalena Latour

wychowawca świetlicy

(urlop)

ŁuMaŁukasz Majchrzak

nauczyciel religii

Alina Marchewka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

AnMaAnna Marciniak

nauczyciel języka angielskiego

Łucja Markowska

nauczyciel matematyki

zumuZuzanna Multańska

nauczyciel świetlicy

Paulina Muszyńska-Kubiak

wychowawca świetlicy
(urlop)

BaOlBarbara Olszewska

nauczyciel języka hiszpańskiego

DSC05453Bogumiła Olszewska

nauczyciel historii

Izabela Pilecka-Lasik

nauczyciel plastyki

AnPl2Anna Plewińska

nauczyciel matematyki i informatyki

Laura Porębiak

wychowawca świetlicy

GrPi2Grażyna Przepierska

nauczyciel muzyki

Jadwiga Przepierska

nauczyciel biologii

IwPuIwona Puślecka

nauczyciel wspomagający

Agnieszka Ratajczak

wicedyrektor ds. wychowawczych,
pedagog

EwRoEwa Rolewicz

wychowawca świetlicy

Urszula Rotnicka

nauczyciel przyrody i geografii

Patryk Rzepecki

nauczyciel historii

Magdalena Schmidt

kierownik biblioteki

DSC05579
Jodie Shard - native speaker

(urlop)

Anna Skrzypczak

nauczyciel wychowania fizycznego

Katarzyna Skrzypek

nauczyciel języka angielskiego

Ewelina Sodel

nauczyciel języka polskiego

Beata Stefaniak

nauczyciel języka polskiego

PrStPrzemysław Strzyżyński

nauczyciel filozofii

Małgorzata Swędrowska

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
(urlop)

AlSz2Aleksandra Szczepankiewicz

nauczyciel języka angielskiego

BaSzy2Bartosz Szymański

nauczyciel wychowania fizycznego

Grażyna Szymkowiak

nauczyciel języka polskiego

Jolanta Syroczyńska-Thiel

nauczyciel chemii

 

Magdalena Świerkowska

nauczyciel języka angielskiego

JoTaJoanna Talarkiewicz

nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i etyki,
kierownik świetlicy

HaWa2Hanna Walkowiak

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Alicja Wolińska

nauczyciel plastyki

Barbara Wolińska

logopeda

 

MaWoMarta Wolińska

nauczyciel wychowania fizycznego

JeWoJerzy Woszczek

nauczyciel techniki

MaZaMateusz Zaborek

nauczyciel języka angielskiego

Arkadiusz Zbański

nauczyciel wychowania fizycznego

06-08-2018

Plan lekcji

Zapraszamy do zapoznania się z planem lekcji na rok szkolny 2018/2019. Najnowsza wersja planu została opublikowana 14 sierpnia. Informujemy, że opublikowany plan może ulegać dalszym zmianom...

więcej >>

02-07-2018

Podręczniki 2018/2019

Zgodnie z zapowiedzią podajemy link do sklepu internetowego, w którym można zakupić podręczniki na nowy rok szkolny. ...

więcej >>

01-07-2018

Wycieczka na Maltę

Wypoczywacie? To wcale nie jest takie oczywiste!

więcej >>

26-06-2018

Lekcje muzealne - Festiwal Nauki…

Podczas Festiwalu Nauki i Sztuki okazało się, że lekcje w muzeum nie muszą być nudne!

więcej >>

20-06-2018

Zakończenie roku szkolnego

Harmonogram uroczystości zakończenia roku szkolnego 22 czerwca 2018

więcej >>

20-06-2018

Festiwal Filmów Niskobudżetowych

We wtorek w ramach szkolnego festiwalu nauki i sztuki odbyła się już 16 edycja festiwalu filmów w języku angielskim.

więcej >>

19-06-2018

Pożegnanie świetlicy

Wszystkie dzieci, które uczęszczały do świetlicy, są zaproszone!

więcej >>

18-06-2018

Festiwal Sztuki i Nauki rozpoczęty!

Przed nami dwa pełne wrażeń dni!

więcej >>

13-06-2018

Wyjątkowa lekcja wychowawcza

Ta lekcja wychowawcza na długo zapadnie w pamięć!

więcej >>

12-06-2018

Zielone szkoły - klasy pierwsze

Klasy pierwsze świetnie bawiły się w Łężeczkach! ...

więcej >>

01-07-2018

Godziny pracy sekretariatu

W okresie od 2 lipca do 17 sierpnia (z wyjątkiem 31 lipca) sekretariat będzie czynny dla interesantów we wtorki i czwartki w godzinach 10:00 - 13:00, zaś po 20 sierpnia — od poniedziałku do piątk...

więcej

15-06-2018

Szkolny Konkurs Języka Hiszpańskiego

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Hiszpańskiego:   klasy 4:   I miejsce Michał Kuras 4d II miejsce Barbara Flagmańska 4d  III miejsce Jakub Krokowicz 4d    klasy 5: &n...

więcej

14-06-2018

Egzamin DELF PRIM

Dyplom uznawany jest na całym świecie.

więcej

14-06-2018

"Język niemiecki w przysłowiach" -…

Klasy drugie gimnazjum okazały się specjalistami od niemieckich przysłów.

więcej

14-06-2018

"Język niemiecki w przysłowiach" -…

Klasy siódme znają niemieckie przysłowia!

więcej

13-06-2018

Drugie miejsce w meczach matematycznych

Drudzy na dziesięć drużyn!

więcej

13-06-2018

Finał konkursu "Wojenne losy Polski…

29 maja 2018 r.  odbył się zorganizowany przez  IPN w Poznaniu finał wojewódzkiego konkursu historycznego dla szkół podstawowych „1939–1945. Wojenne losy Polski i Polaków”.  W zawodach ...

więcej

04-06-2018

„Moja przygoda w muzeum”

Sukces uczennicy klasy siódmej!

więcej

04-06-2018

Konkurs recytatorski poezji w języku…

Recytowali po raz szesnasty!

więcej

31-05-2018

Szkolny Konkurs STOnoga - wyniki

Znamy już wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego STOnoga ...

więcej

26-06-2018

Półkolonie pod żaglami

W ramach szkolnych półkolonii mali poszukiwacze przygód mogli wypróbować swoje żeglarskie umiejętności.  ...

więcej

25-06-2018

Warsztaty 4c - Festiwal Nauki …

Drugi dzień szkolnego Festiwalu Nauki i Sztuki minął klasie 4c na niezwykle twórczych warsztatach – uczniowie tworzyli własne albumy ze zdjęciami, korzystając z profesjonalnych materiałów do scrapbookingu – papierów, ozdobnych kwiatów i tekturek, nar...

więcej